LIT by Cardi – Détecteur MW, dip-switch, LBC Hermétique – 0005330001
« Sensor, Microwave, 220-240VAC 50/60Hz,IP20,IK02,white(RAL9003, glossy), PC housing, 650℃ GWT, 5 years warranty, Module fixing, ceiling mounting(2.5-5m) or wall mounting(2-3m), with Dip-switch button, On/Off, Load Capacity:200W(Inductive/LED) ; 400W(Resistive).Max Surge Capacity: 10A relay: 30A (50% Ipeak, twidth =200us, 230Vac full load, cold start). Operating Frequency:5.8 GHz ±75MHz, ISM wave band. Detecting Radius:≥4m @ ceiling mounting, ≥ 8m@ wall mounting.Motion speed: 1m/s, 100% sensitivity, 165cm person. Temperature:-20~60°C. Press-in type terminal 0.5-1.5mm2 92x26x30mm Certificate:CE RED Packaging: 1pc black printing brown box sell pack with color label+ 30pcs per black printing brown master carton. Suitable for Tri-Proof Rocky & Apollo »
15
People watching this product now!
19.33€
Par pièce
30 en stock
30 en stock
| Quantité | Prix | Remise |
|---|---|---|
| 0-2 | 19.33€ | 0% |
| 3-5 | 18.94€ | 2% |
| 6-10 | 18.75€ | 3% |
| 11+ | 18.56€ | 4% |
Description
Caractéristiques techniques
| Modèle | cellule photoélectrique |
|---|---|
| Profondeur | 26 mm |
| Type de commande | non variable |
| Classe de protection (IP) | IP20 |
| Alimentation | AC |
| Largeur | 92 mm |
| commande via Bluetooth | non |
| Hauteur | 30 mm |
| compatible avec Apple HomeKit | non |
| compatible avec Google Assistant | non |
| Avec plaque de montage | non |
| compatible avec Amazon Alexa | non |
| Possible support IFTTT | non |
| supporte le protocole ZigBee | non |
| Absorbtion de puissance | 1 W |
Foire aux questions
Avis clients
Note 0 sur 5
0 reviews
Note 5 sur 5
0
Note 4 sur 5
0
Note 3 sur 5
0
Note 2 sur 5
0
Note 1 sur 5
0
Soyez le premier à laisser votre avis sur “LIT by Cardi – Détecteur MW, dip-switch, LBC Hermétique – 0005330001” Annuler la réponse

Avis
RéinitialiserIl n’y a pas encore d’avis.