MUUTO – E27 Pendant Lamp Deep Red inc lamp 2W 180lm 2500K – 13334
The E27 Pendant Lamp joins together the ideas of industrial design and Scandinavian simplicity. With its naked LED bulb and sleek in a playful silicone rubber material, the design makes for a simple yet distinctive addition to any space. Use the E27 Pendant Lamp on its own or in clusters for any space of a home, workplace, restaurant, educational institution or retail space.
16
People watching this product now!
69.65€
Par pièce
1 en stock
1 en stock
| Quantité | Prix | Remise |
|---|---|---|
| 0-2 | 69.65€ | 0% |
| 3-5 | 68.26€ | 2% |
| 6-10 | 67.56€ | 3% |
| 11+ | 66.86€ | 4% |
Description
Caractéristiques techniques
| Température de couleur | 2500 K |
|---|---|
| Puissance du système | 2 W |
| Couleur de boîtier | beige |
| Classe de protection (IP) | IP20 |
| Douille | E27 |
| adapté au nombre de sources lumineuses | 1 |
| Efficacité du luminaire | 80 lm/W |
| Flux lumineux nominal selon IEC 62722-2-1 | 180 lm |
| adapté à la puissance de la lampe | 2 W |
| Product Carbon Footprint (CO2) | Estimation Sonepar |
Foire aux questions
Avis clients
Note 0 sur 5
0 reviews
Note 5 sur 5
0
Note 4 sur 5
0
Note 3 sur 5
0
Note 2 sur 5
0
Note 1 sur 5
0
Soyez le premier à laisser votre avis sur “MUUTO – E27 Pendant Lamp Deep Red inc lamp 2W 180lm 2500K – 13334” Annuler la réponse

Avis
RéinitialiserIl n’y a pas encore d’avis.